Gone Without a Trace


In then 1970s, Linda worked at Aparaaditehas, the local producer of electric machinery. She gave birth to a son, whom she took to work and hid in the cellar, never allowed to go outside. In time, Linda got more and more desparate, as the beast, whom she raised in the cellar became very uneasy with the strange voices of the outside world.

As Adolf grew bigger, so did his anxiety and curiosity about what was outside. Soon he found a way out of the cellar and began looking for people whom to bring back for playing. Day by day, more people went missing and until this day nobody has been able to explain those disappearances.

What would You do when You would find yourself locked into Adolf’s room? You have 60 minutes to decide.

The strange voices make Adolf uneasy…

Booking

Adolfi tuba
M
T
W
T
F
S
S
Name
Surname
Email
Phone
Message
Invalid code
Thank you for booking online. You'll receive an email confirmation at your email address
OK

Companies

A strong team is the main pillar for a company!

8367099149_876a2e7255

Meeskonnatöö mäng
Mäng koosneb Aparaaditehase hoovi üles pandud meeskonnatöömängude elementides, kus tuleb nuputada, olla osav, liikuda kinniseotud silmadega takistusrajal jne

Da Vinci ajurünnak
Läbiviijaks on kogenud koolitaja Marek Mekk (OÜ Sebra Sõbrad), toimumiskohaks on Aparaaditehase hoovis asuv kohvik Aparaat.

Põgenemistoa külastus
Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs suletud ruumist.

Meeskonnatöö arendamiskoolitus (lühike)
Läbiviijaks on kogenud koolitaja Marek Mekk.  Koolitaja võtab kohvikus Aparaat kokku „ajurünnaku“ tulemused ja räägib tellijaga varem kokkulepitud meeskonnatöö teemadel.

Kehakinnitus kohvikus
Kehakinnitus toimub vastavalt tellija enda poolt kokkulepitud menüüle. Toitlustuse hinda paketi maksumusse ei arvestata.

19641877862_058baf37a7_b

AHHAA keskuse külastus
Planetaariumietendusel osalemine. AHHAAs asub maailmas täiesti ainulaadne täissfääriline planetaarium. See tähendab, et näha on umbes 5 miljonit tähte nii pea kohal kui ka kõikjal meie ümber – kaasa arvatud jalgade all.

Seikluspargi külastus
Suviti Tartu seikluspargi külastus värskes õhus, Tartus Raadil asuvas seiklusrajal ning talvisel ajal Lõunakeskuse siserajal.  Grupp läbib 1 raja.

Põgenemistoa külastus
Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs selleks otstarbeks kujundatud ruumidest.

Kehakinnitus kohvikus
Kohvik Aparaat asub Aparaaditehase hoonetekompleksis. Menüü valib klient vastavalt enda soovile.

5836639890_61d8663b61

Segway rada
Aparaaditehase hoovi pannakse üles segway kergrada. Meeskond läbib raja aja peale, millega tekitatakse võistlusmoment erinevate gruppide vahel.

Põgenemistoa külastus
Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida toast väljapääs.

8741805285_65ace5295f_n

Koosviibimine kohvikus
Menüü valib klient vastavalt enda soovile. Lisaks sellele on võimalus tellida sündmusele õhtujuht firmast OÜ Sebra Sõbrad, kes hoiab seltskonna tuju läbi aktiivsete tegevuste üleval. Rendi ning söögi hind sõltub kliendi soovidest (kestvus ning menüü). Kohvik Aparaat asub Aparaaditehase hoonetekompleksis.

Põgenemistoa külastus
Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs selleks otstarbeks kujundatud ruumidest. See kõik pakub seiklushuvilistele mänguritele adrenaliini ja põnevust.

Private Persons

The beginning of Your adventures!

12449354234_48e8592061

Laud/lauad kohvikus
Menüü valib klient vastavalt enda soovile. Teenuse hind sõltub kestvusest ning valitud menüüst. Kohvik Aparaat asub Aparaaditehase hoonetekompleksis.

Põgenemistoa külastus
Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs selleks otstarbeks kujundatud ruumidest.

Õhtujuht kohviku ruumides
Õhtujuht , kes hoiab seltskonna tuju läbi aktiivsete tegevuste üleval.

9086499395_5413ef43ed_n

Põgenemistoa külastus
Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs selleks otstarbeks kujundatud ruumidest. Hind sõltub grupi suurusest.

Kohvik
Menüü valib klient vastavalt enda soovile. Teenuse hind sõltub kestvusest ning valitud menüüst. Kohvik Aparaat asub Aparaaditehase hoonetekompleksis.

Õhtujuht tegevustega
Õhtujuht , kes hoiab seltskonna tuju üleval läbi erinevate viktoriinide ning mängude.

640px-Tartu_square

AHHAA keskuse külastus
Planetaariumietendusel osalemine.  AHHAAs asub maailmas täiesti ainulaadne täissfääriline planetaarium. See tähendab, et näha on umbes 5 miljonit tähte nii pea kohal kui ka kõikjal meie ümber – kaasa arvatud jalgade all.

Seikluspargi külastus
Suviti Tartu seikluspargi külastus värskes õhus Tartus Raadil asuvas seiklusrajal ning talvisel ajal Lõunakeskuse siserajal. Grupp läbib 1 raja.

Põgenemistoa külastus
Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs selleks otstarbeks kujundatud ruumidest. Hind sõltub grupi suurusest.

5587621918_1e74570cd2_n

Söögi-, joogivalik kohvikus
Menüü valib klient vastavalt enda soovile. Teenuse hind sõltub valitud menüüst. Kohvik Aparaat asub Aparaaditehase hoonetekompleksis.

Põgenemistoa külastus
Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs selleks otstarbeks kujundatud ruumidest. Hind sõltub grupi suurusest.

Erinevad testid ja vanded õhtujuhi poolt abiellujale

FAQ

Mis on põgenemismäng?

Põgenemismängus toimub kõik nagu arvutimängus, kuid tegemist on reaalse ruumiga, kus kõik asjad on käegakatsutavad. Eesmärk on toast, kuhu Teid lukustati, mingil moel välja saada. Erinevaid mõistatusi lahendades ja peidukohti avastades viib üks vihje teiseni. Tuleb olla tähelepanelik, sest vihjed võivad olla kus iganes.
Ülesannete lahendamisel füüsilise jõu kasutamine on keelatud. Kasutada ei tohi ka mobiiltelefone ega enda poolt kaasa võetud tööriistu.
Mängule lisavad vürtsi heli- ja valgusefektid ning ärevust tekitav stopperkell, mis loeb halastamatult minuteid. Aega ülesande lahendamiseks on üks tund.

Kui kaua kestab üks mäng?

Mäng ise kestab kuni 60 minutit, kuid arvestada tuleb, et enne mängu kulub lisaks 15 minutit, et jõuaksime teile tutvustada nii mängu ennast kui ka selle reegleid.

Kas ma peaksin lahenduse saladuseks jätma?

Loomulikult, muidu rikud sa sõprade mänguelamuse!

Mis juhtub, kui ma hiljaks jään?

Kõik mängud peavad algama kokkulepitud ajal, et viibimised ei lööks sassi järgmiste mängijate ajagraafikut. Kui peaks juhtume, et jõuate kohale kokkulepitud ajast hiljem, siis paraku ei ole võimalik teil enam mängule pääseda. Sellisel juhul ei saa me ka tagastada juba tasutud piletiraha.

Kas mängimiseks on tarvis eririietust?

Ei, igapäevariietus sobib mänguks väga hästi.

Ma pole just väga tugev, kas ma saan ikka mänguga hakkama?

Põgenemisruumi mäng ei nõua tugevat füüsist, vaid eelkõige taiplikkust. Piltikult öeldes piisaks mängu läbimiseks ka 5-aastase lapse jõuvarudest.

Kas ma võin mängu käigus pilte teha?

Ei. Elektroonilised pildistamisvõimelised seadmed võtame me hoiule enne mängutuppa sisenemist ning tagastame pärast mänguvooru lõppu.

Miks ma peaksin põgenemismängu proovima?

Meie mäng on hea ajaviitmise võimalus, mida nautida koos sõprade, kolleegide, pere või võhivõõrastega. Kui sa otsid alternatiivi tavapärastele tegevustele nagu kinos käimine, siis Koodikeller on kindel vaheldus. Tule ja proovi järele!

Mitme inimese jaoks mäng mõeldud on?

Põgenemismängu saab mängida 2-4 liikmeline meeskond. Mida rohkem on meeskonnas inimesi, seda rohkem ka mõtlejaid ja abi kiirelt lahenduseni jõudmisel.

Kas ma saan ka üksi mängida?

Mängu õigeaegseks läbimiseks on tarvis meeskonda. Milline vihje, kas pole?

Kas ma saan kinkekaarti osta?

Jah, loomulikult. Kinkekaarti soetamiseks võta meiega ühendust Koodikelleri kodulehel või Facebooki vahendusel.

Kas see on õudne mäng?

Meie põgenemistoas on küll erinevaid dekoratsioone, kuid mängu põhieesmärk ei ole Teid hirmutada.

Juurdepääs ja erilised nõudmised

Kui Teil on küsimusi juurdepääsutingimuste osas või vajalik erisoovide täitmist, palume teil meiega ühendust võtta enne aja broneerimist.

Milliseid makseviise kasutada saab?

Tasumine toimub kohapeal, võimalik on maksta nii sularahas kui ka kaardiga.